Pascoe International: z Gießenu do celého světa

Milióny lidí po celém světě od Ria de Janeira až po Moskvu věří našim přírodním léčivům.

427 registrací produktů společnosti Pascoe ve 23 zemích světa – to je úctyhodná statistika naší činnosti. Naše výrobky pomáhají lidem po celém světě dosáhnout lepší kvality života i zdraví – od Jižní Ameriky (např. Ekvádor, Brazílie, Peru, Kolumbie) přes Evropu (např. Itálie, Španělsko, Řecko) až po Rusko, Ázerbájdžán a Tchaj-wan.

Pobočka a dceřiná společnost v Rakousku a Kanadě

Snažíme se být našim mezinárodním zákazníkům na blízku, proto jsme kromě jiného založili pobočku naší společnosti ve Vídni a dceřinou společnost v kanadském Torontu.

Naše výrobky jsou jednoduše tak kvalitní, že je chceme nabídnout našim přátelům po celém světě.

Pobočky Pascoe po celom svete

Výzkumní partneři společnosti Pascoe přírodní medicína se zastoupením po celém světě

V oblasti výzkumu spolupracujeme s partnery z celého světa. Kromě jiného jsme spolupracovali s vědci z amerických univerzit University of Florida, Gainesville a University of Texas Medical Branch v Galvestone, abychom společně otestovali naše výrobky a dále je optimalizovali. Také rozvíjíme spolupráci s univerzitami na území Německa, například s vědci z univerzit v Tübingenu a Marburgu. 

Pascoe spája celý svet

Multikulturní kolektiv s sebou přináší multikulturní povědomí

Ve společnosti Pascoe přírodní medicína pracují lidé různých národností a různých kultur. Tato skutečnost je výborným předpokladem při rozpoznávání kulturních rozdílů na našich cílových trzích, jejich pochopení a využití při prodeji našich výrobků.

Náš multikulturní kolektiv má však i řadu jiných výhod: Jsme kreativnější a zavádíme více inovací. A co je důvodem? Různorodost přináší různorodé nápady. Protože každý člen našeho týmu zaujímá při řešení problémů jiný, specifický úhel pohledu, výsledky jsou častokrát různorodější a navíc schůdnější. Kromě toho taková diverzita koresponduje s otevřenou kulturou naší společnosti, ve které se může svým způsobem uplatnit každý.

Multikultúrni zamestnanci Pascoe