Pascoe International: z Gießenu do celého světa

Milióny lidí po celém světě od Ria de Janeira až po Moskvu věří našim přírodním léčivům.

427 registrací produktů společnosti Pascoe ve 23 zemích světa – to je úctyhodná statistika naší činnosti. Naše výrobky pomáhají lidem po celém světě dosáhnout lepší kvality života i zdraví – od Jižní Ameriky (např. Ekvádor, Brazílie, Peru, Kolumbie) přes Evropu (např. Itálie, Španělsko, Řecko) až po Rusko, Ázerbájdžán a Tchaj-wan.

Pascoe spája celý svet

Výzkumní partneři společnosti Pascoe přírodní medicína se zastoupením po celém světě

V oblasti výzkumu spolupracujeme s partnery z celého světa. Kromě jiného jsme spolupracovali s vědci z amerických univerzit University of Florida, Gainesville a University of Texas Medical Branch v Galvestone, abychom společně otestovali naše výrobky a dále je optimalizovali. Také rozvíjíme spolupráci s univerzitami na území Německa, například s vědci z univerzit v Tübingenu a Marburgu. 

Pobočky Pascoe po celom svete

Pobočka a dceřiná společnost v Rakousku a Kanadě

Snažíme se být našim mezinárodním zákazníkům na blízku, proto jsme kromě jiného založili pobočku naší společnosti ve Vídni a dceřinou společnost v kanadském Torontu.

Naše výrobky jsou jednoduše tak kvalitní, že je chceme nabídnout našim přátelům po celém světě.

Multikultúrni zamestnanci Pascoe

Multikulturní kolektiv s sebou přináší multikulturní povědomí

Ve společnosti Pascoe přírodní medicína pracují lidé různých národností a různých kultur. Tato skutečnost je výborným předpokladem při rozpoznávání kulturních rozdílů na našich cílových trzích, jejich pochopení a využití při prodeji našich výrobků.

Náš multikulturní kolektiv má však i řadu jiných výhod: Jsme kreativnější a zavádíme více inovací. A co je důvodem? Různorodost přináší různorodé nápady. Protože každý člen našeho týmu zaujímá při řešení problémů jiný, specifický úhel pohledu, výsledky jsou častokrát různorodější a navíc schůdnější. Kromě toho taková diverzita koresponduje s otevřenou kulturou naší společnosti, ve které se může svým způsobem uplatnit každý.