Naše ocenění

German Design Award 2018 za firemní video Pascoe

Fascinující snímky z „hesenské Provence“ okolo města Gießen a brilantní práce s kamerou vyjadřují lásku všech zúčastněných ke společnosti a přírodní medicíně. Ve svém zdůvodnění porota uvádí: „Působivé firemní video, které poskytuje přehled o vysoké úrovni formy a obsahu a přitom působí naprosto autenticky a důvěryhodně.“

Annette Pascoe, jednatelka společnosti: „Jsme tak šťastní, že jsme mohli představit firemní film, který vznikal s tak velkým odhodláním a srdcem. Zvláštní poděkování patří všem zaměstnancům, kteří se na něm podíleli. Jsou skvělými vyslanci našich léků, naší společnosti a v neposlední řadě naší přírodní medicíny.“

Ocenění ukazuje, co hýbe zákulisím společnosti Pascoe – příroda, technika a samozřejmě lidé: zákazníci po celém světě, zaměstnanci v pobočkách v Gießenu, ve Vídni, v Torontu a Bratislavě a národní a mezinárodní partneři. Firemní video Vám nabídne výjimečný pohled na rodinný podnik s více než 120letou zkušeností. Stojí za to objevovat, v jak nádherné přírodě rostou naše léčivé rostliny a jak se z nich vyrábí přírodní medicína nejvyšší kvality.

Start do zelené budoucnosti: Pascoe přírodní medicína je vyznamenána za novou image značky cenou German Brand Award 2017

To je více než nové logo. Jedná se o celkovou inovaci světa značek, která byla úspěšně realizována. Za rozsáhlý vývoj zastřešující značky Pascoe, přírodní medicína od roku 1895, byla nyní společnosti propůjčena cena German Brand Award 2017 v kategorii „Brand Strategy“. Jednatelka společnosti Annette Pascoe má z této ceny radost: „V našem novém image značky se odráží přání lidí po větší přirozenosti spojené s touhou po takových hodnotách, jako je důvěra, orientace a stabilita“ Vedoucí marketingu Dr. Jochen Kühn: „Pro celou společnost bylo toto oživení značky vzrušující výzvou, která nás i nadále provází. O to větší radost máme z tohoto ocenění, které nám potvrzuje, že úspěšně rozvíjíme myšlenku komplexní strategie značky.“

Great Place to Work Europe – potřetí mezi Top 100

Po 1. místě v Německu nyní na 8. místě v Evropě. Společnost Pascoe jako nejlepší zaměstnavatel získává nyní rovněž 8. místo v Evropě. Tohoto umístění firmy pomohli dosáhnout zaměstnanci společnosti Pascoe.
Generální ředitel Hauser z Institutu Great Place To Work zdůraznil, že poprvé dosáhla středně velká společnost na jedno z předních míst v evropské soutěži. Koncept: „Komplexní řízení společnosti“ se zapojením všech zaměstnanců funguje a potvrzuje se nyní i v mezinárodním měřítku. Společnost Pascoe se opět prosazuje na 8. místě z 2340 soutěžících s 1,5 milióny zaměstnanců z 19 zemí.

Pascoe přírodní medicína je dlouhodobý lídr

V soutěži „Nejlepší německý zaměstnavatel“ získala společnost Pascoe první místo

Pascoe přírodní medicína byla v soutěži „Nejlepší německý zaměstnavatel 2017“, kterou organizuje institut Great Place to Work®, oceněná jako nejlepší zaměstnavatel v kategorii firem s 50 až 500 zaměstnanci. Už pošesté v řadě vyšla z této celoněmecké soutěže naše společnost vítězně. A co je na této soutěži výjimečné? O vítězích nerozhoduje externí porota, ale samotní zaměstnanci. Pro Jürgena F. Pascoe, jednatele společnosti, je to velká čest: „Máme radost a jsme obzvlášť hrdí na to, že jsme obsadili první místo. Za tento úžasný výsledek patří srdečný dík všem našim zaměstnancům.“

Evropský šampión: Pascoe přírodní medicína patří mezi 20 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě

Institut „Great Place to Work®“ v tomto roce opět hledal 100 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě a jednoho znova našel v Hesensku: Po roce 2015 je Pascoe přírodní medicína opět jedním ze 100 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě, a navíc se umístila v první dvacítce. Kromě toho jsme jako jediný oceněný podnik získali i mimořádnou cenu za firemní zdravotní péči, na což jsme jako podnik v oblasti zdravotnictví obzvlášť hrdí. Na národní úrovni jsme si cenu pro nejlepšího zaměstnavatele převzali už popáté v řadě. 

Výheň inovací společnosti Pascoe:

Úspěch díky komplexnímu řízení podniku: Pascoe patří k nejinovativnějším středně velkým podnikům v Německu. Na konferenci německých středně velkých podniků, která se konala 24. června 2016 v Essenu, byla naše společnost oceněna jako jeden z nejinovativnějších středně velkých podniků. Mentor soutěže „Top 100“ – Ranga Yogeshwar vyznamenal náš podnik stejnojmennou cenou Top 100, která se uděluje už více než 20 let. Více než 20 let je značka Top 100 symbolem inovativnosti, touhy po vědomostech a znakem týmového ducha. V roce 2015 opět získaly nejúspěšnější německé dílny nápadů z rukou Ranga Yogeshwara toto hodnotné ocenění. Po letech 2015, 2014, 2010 a 2006 jsme se už popáté stali top inovátorem. Zařazení mezi top 100 podniků předchází náročný výběr. Základem udělování tohoto ocenění je dvoustupňová analýza, kterou vyvinul prof. Dr. Nikolaus Franke z Ekonomické univerzity ve Vídni. Spolu se svým týmem zkoumal inovativní management a úspěch inovací středně velkých podniků na základě více než stovky kritérií v pěti kategoriích. O tom, kdo nakonec získá ocenění Top 100, rozhoduje výlučně vědecká rada.

3. místo: Pascoe přírodní medicína se umístila mezi nejlepšími v soutěži podniků „Nejlepší německý zaměstnavatel 2016“

Opět jsme dokázali přesvědčit institut Great-Place-To-Work®: popáté v řadě se Pascoe přírodní medicína v celostátní soutěži podniků „Nejlepší německý zaměstnavatel“ stala jedním ze sta nejlepších zaměstnavatelů. Kromě toho jsme se stali nejoblíbenějším zaměstnavatelem v celém Hesensku. O vytouženou trofej se ucházelo přibližně 600 podniků. Během slavnostního galavečera v Berlíně převzali toto ocenění jménem všech našich zaměstnanců Annette D. Pascoe a Jürgen F. Pascoe. Dojmy z této akce v hlavním městě zachycuje krátký film.

Pascoe získává mimořádnou cenu za firemní zdravotní péči

Nemocnost zaměstnanců společnosti Pascoe přírodní medicína je asi 50 % pod průměrem nemocnosti v celém odvětví. To je dostatečný důvod k tomu, aby nás institut Great Place to Work® v rámci největšího personálního trhu „Corporate Health Convention“ vyznamenal mimořádnou cenou za firemní zdravotní péči. Mezinárodní výzkumný a poradenský institut přitom ocenil zejména naši vysokou zainteresovanost na dlouhodobém angažování se v této oblasti, což je kromě jiného vidět i na vysokém souhlasném stanovisku zaměstnanců. Cena se uděluje pouze jednomu podniku. 

Pascoe přírodní medicína získává German Brand Award 2016

German Brand Award je cena pro výjimečné německé značky. Tímto oceněním byla Pascoe přírodní medicína vyznamenána jako jedna z ukázkových značek v tomto odvětví.

Cenu German Brand Award 2016 naše společnost získala v kategorii Industry Excellence in Brand Strategy, Management and Creation za nový internetový portál Naturheilkunde.de, který se v relativně krátké době s více než 10 000 zaregistrovanými lékaři, lékárnami a léčiteli stal jedním z největších portálů v oblasti přírodní medicíny.

„Naše dobré nápady a jejich rychlé přetavení do praxe jsou pro nás rozhodujícím faktorem v hospodářské soutěži. Proto investujeme značné množství času a finančních prostředků do našeho inovativního managementu. A přitom stavíme na řadě nápadů všech našich zaměstnanců. V první řadě bychom jim rádi vyjádřili naše srdečné díky za dosažení tohoto úspěchu. Je to nádherný pocit – vést podnik, který každý den mění svět v lepší místo.“

Jürgen F. Pascoe, jednatel