Qualitätsanspruch

Kvalita nás odlišuje

Zdraví je největší bohatství.

Při nákupu léků a jiných zdravotnických produktů proto myslete na ověřenou kvalitu přípravků Pascoe.

Pokud jde o vaše zdraví, měli byste vsadit na kvalitu.

Při výběru oblečení, auta nebo bydlení klade většina lidí na první místo právě kvalitu – porovnávají, zvažují a jsou ochotní investovat víc. Kde jinde než v případě vlastního těla bychom měli mít ty nejvyšší požadavky na kvalitu? Naše tělo je v konečném důsledku jediné, které máme, proto bychom se o něj měli starat co nejpozorněji.

Neponechávejte své zdraví náhodě

Výběr toho správného přípravku není vůbec jednoduchý. V drogeriích a supermarketech nás lákají údajně výjimečné přípravky slibující dlouhodobou účinnost a maximální snášenlivost. Ale kdo z nás přesně ví, kde a jak byly vyrobené, z jakých surovin a zda tyto diskontní produkty skutečně pomáhají? Naším klíčem je důvěra. Jako středně velký rodinný podnik, který spravuje už třetí generace, poskytujeme tu nejvyšší kvalitu – a samozřejmě „Made in Germany“! Co ještě děláme pro svoje zdraví?

Víc než 125 let...

je název Pascoe přírodní medicína zárukou konstantně vysoké kvality. V globalizovaném světě plném tvrdé konkurence je nevyhnutelná silná podniková kultura, aby naše společnost byla konkurenceschopná a připravena čelit výzvám budoucnosti. I na tomto poli jsme průkopníky.

  • V procesu výroby od rostliny na poli až po hotový lék podléhají naše léky několika kontrolám kvality.
  • Základem kvality léků společnosti Pascoe přírodní medicína je poctivý výběr osiva. 
  • Pro naše přírodní léky používáme výhradně vysoce hodnotné suroviny. Velké množství rostlin se pěstuje v našem regionu v okolí Gießenu.
  • Pokud je to možné, pěstování rostlin probíhá biologicky a kontrolovaně. Klademe přitom důraz na to, aby se nepoužívaly pesticidy ani herbicidy.
  • Ruční sběr je obzvlášť šetrný a zachovává cenný výchozí materiál pro výrobu našich účinných látek. Každou rostlinu potom důkladně zkontrolují naši botanici a farmaceuti: Dále se zpracovávají jen ty nejkvalitnější.
  • Obsah účinné látky v našich lécích je standardizovaný, což znamená, že každá lékovka, každá tuba a každá tableta obsahuje vždy tu samou účinnou látku v té samé koncentraci.
  • Přesně stanovený protokol je zárukou toho, že přípravky jsou vždy totožné. Kontrolovanými klinickými studiemi ověřujeme účinnost jednotlivých složek. Profitujte i vy z desetiletími prověřených zkušeností. Už víc než 50 let máme vlastní výzkumné oddělení.
  • Pro optimalizaci našich výrobků a zajištění jejich kvality využíváme moderní technologie. Během celého výrobního procesu se striktně řídíme směrnicemi SVP (správné výrobní praxe). Jedná se o soubor mezinárodně platných pravidel pro výrobu léků, zdravotnických pomůcek, potravin a krmiv.