Moderní přírodní medicína

Z lásky k přírodní léčbě

Společnost Pascoe Naturmedizin patří v Německu k firmám s nejbohatší tradicí v oblasti přírodní léčby. Rodinný podnik, který ve třetí generaci vede Jürgen F. Pascoe, se od svého prvního obchodního roku 1895 vypracoval na jednoho z největších národních a mezinárodních výrobců přírodních léčebných prostředků. V současnosti působí v našem původním sídle v Gießene, na pobočce v rakouské Vídni a v dceřiném podniku v Torontu v Kanadě. Má přibližně 200 zaměstnanců

Alternativní medicína
Do portfolia společnosti Pascoe patří přibližně 200 přírodních léčebných přípravků. Patří k nim rostlinné léky, přípravky s vysokou dávkou vitaminů, komplexní přírodní léčiva a výživové doplňky. Různorodost léčebných prostředků přitom zohledňuje komplexní požadavky na zdravotní produkty. Úspěch společnosti je potvrzený i na mezinárodní úrovni: naše výrobky exportujeme do více než 30 zemí po celém světě a export má neustále stoupající tendenci.

Zdraví z přírody 
Náš úspěch se opírá o několik pilířů: vysokou kvalitu produktů, intenzivní výzkum účinných látek, dlouholeté zkušenosti, práci s technologiemi té nejvyšší úrovně, povědomí o udržitelnosti s ohledem na ekologii, sociální záležitosti a ekonomii, jakož i o smysl pro individuální potřeby našich klientů.

Společně pro zdraví lidí
V centru našeho myšlení a naší činnosti jsou přitom vždy lidé: naši klienti, kterým našimi produkty pomáháme k lepšímu zdraví a kvalitě života, naši partneři v lékárnách, ambulancích využívajících přírodní medicínu či přímo lékařských ambulancích, naši odborníci v oblasti přírodní léčby, kteří se s námi dělí o svoje bohaté vědomosti, naši zaměstnanci, kteří se s láskou a svědomitě starají o nejvyšší kvalitu – jednoduše všichni, kteří jako malé dílky mozaiky přispívají k velkému úspěchu společnosti Pascoe Naturmedizin.

Nechte se i vy nadchnout kouzlem přírodní léčby. Vaše zdraví vám poděkuje.