Start do zelené budoucnosti: Pascoe přírodní medicína je vyznamenána za novou image značky cenou German Brand Award 2017

2086: 0
German Brand Award 2016 für Pascoe

To je více než nové logo. Jedná se o celkovou inovaci světa značek, která byla úspěšně realizována. S ohledem na posílení zastřešující značky, autenticity a moderního vzhledu vyvinula společnost Pascoe nové logo a s novým logem sladěný obalový design. Změna vizuálního ztvárnění značky se týkala jak tiskové, tak i digitální produkce. Za účelem dokončení komplexního řízení značky byla webová stránka www.pascoe.de přepracována jak z hlediska vzhledu, tak obsahu a bylo vytvořeno emocionální firemní video.

Za rozsáhlý vývoj zastřešující značky Pascoe, přírodní medicína od roku 1895, nyní společnost získala cenu German Brand Award 2017 v kategorii „Brand Strategy“. Jednatelka společnosti Annette Pascoe má z této ceny radost: „V našem novém image značky se odráží přání lidí po větší přirozenosti spojené s touhou po takových hodnotách, jako je důvěra, orientace a stabilita“ Vedoucí marketingu Dr. Jochen Kühn: „Pro celou společnost bylo toto oživení značky vzrušující výzvou, která nás provází i nadále. O to větší radost máme z tohoto ocenění, které nám potvrzuje, že úspěšně rozvíjíme myšlenku komplexní strategie značky.“

Společnost Pascoe přírodní medicína

Pascoe přírodní medicína patří k nejtradičnějším podnikům v oboru přírodní medicíny v Německu. Rodinný podnik řízený třetí generací Jürgenem F. Pascoe a Annette Pascoe se rozvinul od svého prvního obchodního roku 1895 na jednoho z předních národních a mezinárodních výrobců přírodní medicíny. V sídle firmy v Gießenu a v pobočce v rakouské Vídni a v dceřiné společnosti v Torontu v Kanadě nyní pracuje kolem 200 zaměstnanců.

Ocenění German Brand Award

Iniciována autoritami v oblasti designu Německa, posuzovaná špičkovou skupinou odborníků z oblasti řízení značky a brand managementu. German Brand Award je ocenění za úspěšné řízení značky v Německu. Objevuje, prezentuje a oceňuje jedinečné značky a výrobce značek – a uvádí do popředí nejen vítěze, ale celý obor.

German Brand Award nabízí jedinečné komunikační fórum – a možnost věrohodně prokázat kompetenci značky. Přispívá k tomu v neposlední řadě renomé Německé rady pro design, odborná kompetence poroty a náročný proces nominace. Každý, kdo se tu prosadí proti tvrdé konkurenci, úspěšně dokázal, že patří k nejlepším.

Slavnostní vyhlášení soutěže se konalo 29. června 2017 v DRIVE. Volkswagen Group Forum v Berlíně. Hojný počet zástupců firem z různých oborů oslavilo vítěze v kategoriích Excellence in Branding, Industry Excellence in Branding a Excellence in Brand Strategy, Management and Creation.