Slavnostní otevření nové výrobní budovy Pascoe

2087: 0

Zdraví nepřetržitě po celou dobu

Pascoe Neubau: Eingangsbereich

Gießen, 18. 8. 2017 – Přesně podle plánu se dnes slavilo ukončení výstavby nové výrobní budovy v Evropské čtvrti v Gießenu. Přední výrobce přírodních léčivých přípravků existuje již více než 120 let a je nyní řízen již třetí generací vlastníků. Rodinná firma Pascoe pokládá první fází výstavby – výrobní budovu a nové laboratoře – za další milník v <link unternehmen geschichte.html historii>historii společnosti.

 „Touha lidí po návratu ke kořenům umožnila přírodní medicíně dostat se znovu do středu zájmu! Jsme hrdí na to, že právě proto můžeme nadále optimálně podporovat stoupající poptávku po přirozených lécích,“ uvedl Jürgen Pascoe, jednatel společnosti.

Rozsáhlý proces plánování obzvlášť náročného stavebního projektu je realizován v úzké koordinaci a s velkou podporou města Gießen. Rozhodující význam pro volbu místa v Evropské čtvrti je mimo jiné dobré dopravní spojení. Během plánování nové budovy byl kladen velký důraz na danou přirozenost tohoto území, včetně neobvyklých druhů zvířat a rostlin. To vše bylo samozřejmě zahrnuto do umístění budoucí budovy a do vnější úpravy.

Annette Pascoe, jednatelka společnosti ve svém projevu: „Jsme velmi šťastní, že můžeme být na takovém místě a spolu s našimi zaměstnanci již brzy vyrábět a distribuovat do celého světa přírodní medicínu.“

Děkuje architektovi Rohrbachovi za profesionální plánování a dobrou spolupráci s dalšími firmami. Zvláštní poděkování patří odpovědným zaměstnancům Dr. Ungerovi, Dr. Petersovi a Dworschakovi, kteří provázejí stavební proces pod vedením jednatele společnosti Jürgena Pascoa.

Je obzvlášť pozoruhodné, že jak budova, tak i venkovní prostor jsou navrženy podle principů Feng šuej a že celý proces plánování provázela kritéria stavební biologie. To objasňuje zásadu, kterou Annette Pascoe ráda zdůrazňuje: „Úspěšně a zdravě žít a pracovat.“

Společnost Pascoe přírodní medicína byla letos díky zpětné vazbě jejích zaměstnanců vybrána jako nejlepší zaměstnavatel Německa. Rodinná firma bere svou společenskou zodpovědnost velmi vážně a přesvědčuje na základě komplexního řízení firmy a trvale udržitelným hospodařením a prací. Inovativní novou budovou má být zřetelně vyjádřeno jasné přiznání k usídlení v Gießenu a Hesensku – ve středu Německa.