Pascoe: S láskou na vrchol Evropy!

2085: 0

Výrobce přírodní medicíny po 1. místě v Německu nyní na 8. místě v Evropě

Pascoe Naturmedizin bei Great Place To Work Europe 2017

Paříž, 8. června 2017.  Pascoe získává rovněž 8. místo v Evropě jako nejlepší zaměstnavatel. Na toto místo zvolili svou firmu zaměstnanci společnosti Pascoe. 

Generální ředitel Hauser z Institutu Great Place To Work zdůraznil, že poprvé dosáhla středně velká společnost na jedno z předních míst v evropské soutěži.

Koncept: „Komplexní řízení společnosti“ se zapojením všech zaměstnanců funguje a potvrzuje se nyní i v mezinárodním měřítku. Společnost Pascoe se opět prosazuje na 8. místě z 2 340 soutěžících s 1,5 milióny zaměstnanců z 19 zemí.
Annette a Jürgen F. Pascoe, jednatelé společnosti, společně s některými zaměstnanci převzali v Paříži mezinárodní cenu. 
Annette D. Pascoe: „Po prvním místě v Německu se řadíme nyní rovněž v evropské rovině mezi nejlepší. Co může být hezčí než zdraví a nadšení zaměstnanci pracující pro zdraví a kvalitu života lidí na celém světě. Žijeme pro to, co prodáváme – celostní zdraví!“

Koncept komplexního řízení se skládá ze tří pilířů: procesu strategie, pozornosti k potřebám jiných lidí a firemního managementu zdraví. Každý zaměstnanec společnosti Pascoe je zapojen do celkové strategie firmy. Přitom je pozornost k potřebám jiných rozvíjena pomocí rozborů osobnosti, utvářením principů Feng šuej a individuálním rozvojem. Model pilířů je doplněn individuálním managementem zdraví pro zaměstnance. O skutečnosti, že se myšlenka komplexního řízení společnosti osvědčila, svědčí vynikající výsledky hlasování zaměstnanců a míra nemocnosti zaměstnanců, která je 50 % pod průměrem tohoto oboru. 

Jürgen Pascoe: „Děkujeme všem našim zaměstnancům za tyto vynikající výsledky hlasování. Každý den je znovu úžasný zážitek s Vámi úspěšně pracovat.“

Pascoe přírodní medicína je mezinárodní společnost, která exportuje mnoho ze svých více než 200 výrobků do 30 zemí světa. Pascoe vyrábí už více než 120 let přírodní medicínu nejvyšší kvality – Made in Germany. Řadí se mezi ně infuze vitamínů, jako je vysoké dávkování vitamínu C (Pascorbin®). Firma má pobočky ve Vídni a v Torontu.