Pascoe přírodní medicína získává Health Media Award 2016

2084: 0
Pascoe Naturmedizin erhält den Health Media Award 2016

Herečka Jana Pallaske předává prestižní ocenění „Health Media Award“ za skvělou komunikaci v oblasti zdraví a vyznamenává společnost Pascoe přírodní medicína jako „Health:Angel“.

Pascoe přírodní medicína je oficiální „Health: Angel“!  Za společnost Pascoe převzali Dr. Jochen Kühn (vpravo) a Dr. Alexander Smeja (vlevo) v pátek prestižní cenu „Health Media Award“ za skvělou komunikaci v oblasti zdraví z rukou herečky Jany Pallaske. Již 9. rokem oceňuje „Health Media Award“ nejlepší komunikační projekty.

Webová stránka Naturheilkunde.de je jeden z největších online portálů v oboru přírodní medicíny. Platforma poskytuje návštěvníkovi důležité informace o široké škále přírodních postupů, jejich použití a zajímavých faktech o různých účinných přírodních látkách. Lékaři, lékárníci a léčitelé mohou portál bezplatně využívat a prezentovat svou praxi nebo lékárnu na stránce Naturheilkunde.de. Této možnosti již využilo přes 10 000 lékařů, lékárníků a léčitelů, což nám umožnilo poskytnout pacientům rychlé a cílené hledání vhodného terapeuta pro přírodní medicínu nebo lékárnu specializovanou na přírodní medicínu.

Annette D. Pascoe, vedení firmy: „Přírodní medicína se těší v Německu velké oblibě. Stále více lidí bere zdraví do svých rukou a hledá si vlastního vhodného terapeuta. Nový portál umožňuje lidem rychlé a cílené hledání vhodného terapeuta.“

Porota se mohla přesvědčit o výborném spojení pacientů s lékaři, lékárnami a lékárníky.